×
9. 9. 2021

ZAČALO NATÁČENÍ KOMEDIE PO ČEM MUŽI TOUŽÍ 2

ZAČALO NATÁČENÍ KOMEDIE PO ČEM MUŽI TOUŽÍ 2

Režisér Rudolf Havlík začal natáčet komedii  Po čem muži touží 2. Film je volným pokračováním úspěšné komedie Po čem muži touží, která se stala divácky nejúspěšnějším českým snímkem roku 2018.

Film Po čem muži touží 2, na jehož scénáři spolupracoval Rudolf Havlík s Filipem Oberfalcerem, je opět humorným pohledem na střet mužského a ženského světa a hledání jejich vzájemného porozumění, které může jednoho i druhého dovádět k šílenství. V prvním filmu se hlavní hrdina Karel Král ocitl v ženském těle. V druhém díle sledujeme ženu jménem Irena Kopáčová, která žije v jiné části města.  Ve  stejnou chvíli, kdy si Karel Král v prvním díle přál být ženou, ona si přeje být raději mužem. Ve volném pokračování filmové komedie sledujeme osud tohoto druhého těla. Jednoho dne se Irena probudí a ocitne se v podobné situaci jako Karel Král.  Je v těle, které nenávidí, ale teď má možnost zjistit, jací muži vlastně doopravdy jsou. Film Po čem muži touží 2 sleduje její cestu, která se protne i s Karlem Králem. Příběh je plný komických situací a utahuje si ze stereotypů partnerských vztahů a rozdílů mezi muži a ženami.

Irena se musí o sebe postarat a není nikdo, kdo by jí  zpočátku uvěřil, že je to pořád Irena. Nakonec jí podá pomocnou ruku její soused Radim, který je odjakživa do Ireny zamilovaný. Věří jí a doufá, že někde tam uvnitř toho postaršího chlapíka je jeho milovaná a on  ji jen musí, jako správný princ, osvobodit. Udělat z ženy muže není snadný úkol, a tak má Radim ve výcviku pořádné obtíže.

V hlavních rolích se objeví oba hlavní představitelé z prvního filmu Jiří Langmajer a Anna Polívková. Nové role vytvoří Marek Taclík, který hraje souseda a kamaráda Radima, dále Leoš Noha, Radek Holub, Pavel Šimčík, Oskar Hes, Karel Zima či Tereza Kostková. Roli vědmy Zoltany si zopakuje Pavla Tomicová.

Bláznivá komedie Po čem muži touží 2 vzniká v produkci společnosti  Fénix Film s.r.o. – Dany Volákové a Michaely Flenerové. Koproducenty jsou Cinemart a.s. – Marek Jeníček, Flamesite s.r.o. –  Kamil Kožíšek, SOLID ENTERPRISE s.r.o. – Marek Veselický. Hlavním partnerem je televize Nova.

Natáčení je naplánováno do 5. října letošního roku. S premiérou se počítá 17. 3. 2022, do kin film uvede distribuční společnost Cinemart.

Sledujte nás
Pro novináře a kinaře
Přihlášení | Registrace