×
1. 6. 2023

MAVKA: STRÁŽKYNĚ LESA se představuje

MAVKA: STRÁŽKYNĚ LESA se představuje

Celovečerní výpravná animovaná fantasy pohádka Mavka: Strážkyně lesa vstoupí do českých kin 20. července a nyní se představuje v první upoutávce, trailer k filmu najdete ZDE.

Hluboké lesy skrývají od nepaměti nespočet tajemství a nevyzpytatelných záhad. Jsou domovem podivuhodných mýtických tvorů, kteří žijí mezi prastarými stromy a věrně střeží svou posvátnou lesní říši. A právě víla Mavka je nově zvoleným strážcem a duší lesa. Jejím hlavním posláním je chránit proti jakémukoli zlu i před světem lidí posvátné Srdce lesa, zdroj samotného života. Mnoho obyvatel lesa má ale pochybnosti, zda milá a jemná víla Mavka zvládne své nové povinnosti. Tak začíná celovečerní animovaná fantasy pohádka plná kouzel, dobrodružství ale i lásky. Víla Mavka se totiž zamiluje do člověka, obyčejného kluka Lucase, který ji dokáže okouzlit svou hudbou.

Hlasy hlavním hrdinům v české verzi poskytli Ondřej Gregor Brzobohatý, Lucie Černíková, Barbora Munzarová, Tomáš Juřička, Zdeněk Maryška, Jan Battěk a Jan Vondráček.

Sledujte nás
Pro novináře a kinaře
Přihlášení | Registrace