×
12. 11. 2021

Komedie ZNÁMÍ NEZNÁMÍ představuje trailer a plakát

Komedie ZNÁMÍ NEZNÁMÍ představuje trailer a plakát

Komedie Známí neznámí bude mít v kinech premiéru 16. prosince a nyní se představuje pomocí traileru a filmového plakátu.

Známí neznámí je hořkosladkou komedií, která je adaptací světoznámé předlohy Naprostí cizinci režiséra Paola Genovesy, což je film, podle nějž vznikl největší počet lokálních remaků v historii kinematografie. Díky tomu je i zapsán v Guinessově knize rekordů. „Jsem šťastná, že jsme to byli právě my, kdo vyhrál bitvu o práva na tento film pro území Česka a Slovenska. Zájemců totiž bylo více, ale italský producent se rozhodl právě pro nás, což je nesmírně velký závazek,“ prozradila producentka Wanda Adamík Hrycová.

Příběh filmu vypráví o partě českých a slovenských přátel, kteří se sejdou v pražském bytě, aby oslavili příchod Nového roku. Znají se už dlouho a i toto setkání by se neslo v duchu klasické silvestrovské oslavy, kdyby… Kdyby se nezrodil zdánlivě nevinný nápad: dát všechny mobilní telefony na stůl a nahlas sdílet každou doručenou zprávu a dát na hlasitý odposlech každý příchozí hovor.

Adaptace originálního scénáře se ujal Petr Jarchovský s režisérkou filmu Zuzanou Mariankovou a v hlavních rolích se představí Martin Hoffman, Tomáš Měcháček, Táňa Pauhofová, Klára Issová, Tomáš Maštalír, Peťa Polnišová, Anna Kadeřávková a Sväťo Malachovský.

Trailer k filmu najdete na našem Youtube kanálu ZDE.

Sledujte nás
Pro novináře a kinaře
Přihlášení | Registrace