×
8. 11. 2023

Bláznivá komedie JEDEME NA TEAMBUILDING se představuje

Bláznivá komedie JEDEME NA TEAMBUILDING se představuje

Za firemní se paří nejlíp“ je výstižný a pravdivý slogan, který patří k bláznivé komedii Jedeme na teambuilding. Ta je od tvůrců filmu Známí neznámí a představuje se nyní v traileru, do kin pak vtrhne pár dní před Silvestrem.

Trailer najdete na našem YouTube ZDE.

Komedie Jedeme na teambuilding se odehrává ve svérázném světě firemních výjezdů, kde se mají především vylepšovat mezilidské vztahy na pracovištích a mezi podnikovými pobočkami. Natočila ji režisérka Zuzana Marianková a obsadila do ní Jakuba Prachaře, Vojtu Kotka, Annu Polívkovou, Petru Polnišovou, Alexandera Bártu, Bořivoje Čermáka, Eriku Stárkovou a mnohé další. Diváci se ve filmu dočkají i jednoho překvapivého hereckého obsazení, které zatím nechceme prozrazovat.

Jak naznačuje úvodní slogan, v tomto filmu je hlavní právě to, že se paří za firemní, a panují zde také hodně uvolněné vztahy a mravy. Ale pro partu našich hlavních hrdinů je nejdůležitější, že za každou cenu musí vyhrát týmovou soutěž. Jinak jejich oddělení bude zrušené a oni přijdou o práci. Proti nim stojí jiné tři party: krasavice z Teplic, pařmeni z Brna a machři ze Slovenska. Každopádně platí ještě jeden slogan: „Co se stane na teambuildingu, zůstane na teambuildingu“.

Sledujte nás
Pro novináře a kinaře
Přihlášení | Registrace